CINEMATOPHOBIA

Liaupsės ir kritikos strėlės kinui.

rainbow

Apie puslapį

Sveiki visi!Sveiki

Ar žinojote, kad angliškai cinematophobia yra filmų ir kino teatrų baimė, dažnai lydima tamsos baimės? Jeigu nežinojote, tai jau praeitis. Paprasčiausiai vykdau švietėjiškąją pareigą.

O jei rimčiau, tai reikia trumpai papasakoti apie tai, kas čia ir kaip. Filmus žiūrėti mėgstu ir net įvairius: populiarius ir mažiau žinomus, senus ir naujus, veiksmo filmus ir deep kiną. Na, viską. Ir taip jau nutiko, kad pažiūrėjus filmą galiu pasakyti daugiau negu „Puikūs efektai. Pagrindinis aktorius visai hot. Tobulas filmas. 10 iš 10″. O kadangi neretai mėgstu, kai mano nuomonė yra išklausoma, nutariau, kad geriausias būdas skleisti savo požiūrį yra… internetas!

Stengsiuosi papasakoti apie įsimintinesnius filmus, ir labai viliuosi, kad ir jūs, užsukę čia, perskaitysite kokią apžvalgą apie nematytą negirdėtą filmą, susidomėsite ir nutarsite: „Šiandien vakaras gali būti toks nuobodus. Bet šitą filmą privalau pamatyti. Valio!!!!“.

Norėdami rasti straispnelius tiesiog išsirinkite dominantį žanrą ar metus ir bus išmesti galimi rezultatai. Visada laukiu ir komentarų su pasiūlymais, ką galėčiau pažiūrėti ir aprašyti ar tiesiog žodžiais, prieštaraujančiais ar pritariančiais mano nuomonei, nes, kaip aš sakau – už objektyvią nuomonę aš dar nieko nenužudžiau.

Dėkui, kad lankotės čia, ir pažadu, kad greitu laiku šiame puslapyje atsiras daugiau medžiagos! :)